BEFO 211211

BEFO 211211
BEFO 211211
BEFO 211211
Elektrický otvírač nízkoodběrový PROFI standard + signalizace. Napájení 12eVss / 230mA, nastavitelná západka + signalizace otevřených dveří.
Nákup je povolen jen pro přihlášené uživatele.Přihlásit se|Registrujte se
Kód211211PNElektrický zámek 12V AC/DC profi standard se signal.otevřených dveří - nízkoodběrovýVýrobceASSA ABLOY

Elektrický otvírač nízkoodběrový PROFI standard + signalizace. Napájení 12eVss / 230mA, nastavitelná západka + signalizace otevřených dveří.

 

                              Popis funkce

PROFI + signalizace
Signalizace stavu OTEVŘENÝCH nebo ZAVŘENÝCH dveří. V poloze ODBLOKOVÁNO jen po dobu přivedení napájení – to je pouze po dobu, po kterou je stisknuto patřičné tlačítko na ovládacím zařízení. Mimo tuto dobu jsou dveře BLOKOVÁNY. El. otvírač je vybaven mikrospínačem se svorkovnicí, který plně nahradí přídavné mag. kontakty instalované na dveřích. Délka vlastního těla zámku se signalizací je vyšší o 9 mm – mikrospínač.

PROFI + signalizace + el. impulzem odjištěn pro jeden průchod.
K ODBLOKOVÁNÍ el otvírače stačí krátký (mžikový) el. impulz, kterým se FAB PROFI s momentovým kolíkem odjistí, a tím je v poloze ODBLOKOVÁNO. Po průchodu dveřmi je el. otvírač v klidové poloze ZABLOKOVÁN.

PROFI + signalizace + mechanické odblokování
Umožňuje mechanické nastavení páčky do polohy ODBLOKOVÁNO nebo ZABLOKOVÁNO. V poloze ODBLOKOVÁNO vhodný pro stálý průchod bez použití el. impulzu na neomezeně dlouhou dobu. Přepnutím páčky do polohy ZABLOKOVÁNO pracuje stejně jako standardní modely el. otvíračů FAB PROFI.

Technické údaje
Odolnost proti vylomení  -  285 kg
Rozsah stavitelné západky  -  4 mm
 

Odběr cívek
12eVss  -  230 mA

Maximální doba držení cívek pod napětím
12V -  bez omezení

Rozsah pracovních teplot  -15°C až +50°C


Obsah balení  -  el. otvírač, lišta 250 mm, samořezné šrouby, samolepka na dveře.

VýrobceASSA ABLOY
PopisTechnické parametry