O firmě

Jsme ryze česká společnost s již téměř dvacetiletou historii. Pro naše zákazníky dovážíme a distribuujeme elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, domovní dorozumívací systémy, elektronické protipožární systémy, elektronické vstupní systémy a další potřebné příslušenství. V našem sortimentu najdete produkty významných výrobců. 

 Zákaznická podpora:  Máme pro Vás tým zkušených a školených zaměstnanců, kteří Vám ochotně poradí s výběrem vhodné technologie, doporučí související produkty či doplňkové služby. Osobní přístup je pro nás na prvním místě.

Technická podpora:  Nabízíme osobní nebo telefonické konzultace, email nebo vzdálený přístup ( např. TeamViewer ), záruční a pozáruční servis na celý sortiment, servisní zápůjčky dopředu i možnost zápůjčky zboží na otestování.

Školení: Ve spolupráci s našimi dodavateli pořádáme certifikační školení. Dále je po domluvě možné individuální školení v našich prostorách pouze pro Vás.

Skladové prostory: Naše skladové zásoby jsou dostatečné a pro většinu sortimentu Vám nabízíme možnost okamžitého odběru ve skladu v Hradci Králové. Zboží také posíláme přepravními společnostmi (PPL,Česká pošta)  s termínem dodání 24 až 48 hodin.